In English | På svenska | Tekstin koko A- A+

Kilpailu- ja ottelutulokset Kilpailu- ja ottelutulokset

< Takaisin

Power Mover 2016

Pover Mover 2016 tulokset        

Oulu Pohjankartanon koulu 21.4.2016

 

       
Kolmen parhaan joukkueen sijoitukset ovat mitalijärjestyksessä, muut osallistuneet joukkueet ovat sekalaisessa järjestyksessä.
             
B- sarja            
  sija Koulu Sarja Esityksen nimi Tanssiryhmän nimi Tanssijoita
  1.  Oulun Normaalikoulu B-sarja Dream Carnival Team Norssi 8
  2. Pateniemen yläkoulu B-sarja Party over party Nameless Spark 8
             
             
D-sarja            
  sija Koulu Sarja Esityksen nimi Tanssiryhmän nimi Tanssijoita
  1. Ritaharju D-sarja Juhlat lammella Ritaharju Dance Team 6
  2. Haapaveden yläkoulu D-sarja Up and down   6
             
E-sarja            
  sija Koulu Sarja Esityksen nimi Tanssiryhmän nimi Tanssijoita
  1. Pohjankartano E-sarja Menetyksestä sekaisin  Mimoza ja Johanna 2
  2. Kellon koulu E-sarja Yksinäisille   3
  3. Laivakankaan koulu E-sarja Little love Ilona & Vilma 2
             
    Pohjanlkartano E-sarja  The Hills Duo Street 2
    Pohjankartano E-sarja  Compose  Viola ja Epe 2
    Kempeleen Kirkonkylän yhtenäiskoulu E-sarja Brand new Ria & Sannimaija 2
    Jokiranta E-sarja Can't Hold Us Milla ja Matilda 2
             
A- sarja            
  sija Koulu Sarja Esityksen nimi Tanssiryhmän nimi Tanssijoita
  1. Kastellin koulu A-sarja Intiaanien sovinnonjuhla Intiaanitytöt 12 + 1
  2. Oulunlahden koulu A-sarja Uudenvuoden yö Oulunlahden raketit 8
  3. Oulunsalon KK-koulu 2 A-sarja Juhannustaikoja Oulusalon mimmit 8
             
    Oulunsalon KK-koulu 1 A-sarja Klitter Kirkkis klitterit 12
    Hintan koulu A-sarja Timantit   7
             
             
C-sarja            
  sija Koulu Sarja Esityksen nimi Tanssiryhmän nimi Tanssijoita
  1. Oulunlahden koulu C-sarja For a Wedding Day M.A.S.A. 4
  2. Hintan koulu  C-sarja Girls party   4
  3. Myllyojan koulu C-sarja Dance Power! Party Girls 5
  3. Ruotasen koulu C-sarja Ylioppilasjuhlat Pyhiksen kimulit 6
             
    Kirkonkylän koulu, Muhos C-sarja Party in Pyjamas Dream 6
    Hintan koulu  C-sarja Party    5
    Vuorenkallion koulu C-sarja Thousand Years Vaahtokarkkimursut 5