In English | På svenska | Tekstin koko A- A+

Ajankohtaista Ajankohtaista

< Takaisin

Lukujärjestys lukukaudelle 2016-2017

  Opinto Tila Maanantai  
  Animaatio 8–10v Animaatioluokka 17.00 − 18.30  
  Ark/Ku/Käs 11–13v Kuvis vasen 16.00 − 18.00  
  Baletin alkeet Sali 1 18.00 − 19.00  
  Baletin perusteet Sali 2 19.30 − 20.45  
  Baletti 1 Sali 2 18.30 − 19.30  
  Baletti 4 (1x/vko) Sali 1 16.45 − 18.00  
  Baletti 6 Sali 2 17.00 − 18.30  
  Breikki 3 Sali 4 / Teatteristudio 19.30 − 20.45   
  Breikki 6 Sali 4 18.15 − 19.30   
  Breikki alkeet / 1 Sali 4 / Sali 3 (vuoroviikoin) 17.15 − 18.15   
  Danceworks Sali 3 19.30 − 20.45   
  Kuvataide 10–11v Kuvis oikea 16.00 − 17.45  
  Kuvataide 15–17v Kuvis keski 16.30 − 19.30  
  Kuvataide 8–9v Kuvis vasen 18.00 − 19.30  
  Leikkikoulu 4–5v ? 17.45 − 18.45  
  Leikkikoulu 5–6v Teatteristudio / Kuvis oikea 18.00 − 19.30  
  Leikkikoulu 6–7v Teatteristudio / Kuvis oikea 18.00 − 19.30  
  Showjazz 1 Sali 3 18.15 − 19.30  
  Showjazz 5 Sali 3/4 (vuoroviikoin) 16.45 − 18.15  
  Showjazz alkeet yli 13v Sali 1 19.00 − 20.15 
  Teatteri 10–11v Pikkustudio 16.00 – 17.45  
  Teatteri 11–12v Teatteristudio 16.00 – 18.00  
  Teatteri yli 16v Katiska 16.45 – 19.30  
  Opinto Tila Tiistai  
  Animaatio 10–12v Animaatioluokka 16.00 − 18.00  
  Ark/Ku/Käs 10–12v Kuvis vasen 16.00 − 18.00  
  Ark/Ku/Käs 7–9v Kuvis vasen 18.00 − 19.30  
  Baletin keskitaso Sali 1 19.15 − 20.45  
  Baletti 2 Sali 1 18.15 − 19.15   
  Baletti 3 (A) (1x/vko) Sali 4 16.45 − 18.00  
  Baletti 6 Sali 1 16.45 − 18.15   
  Baletti 9 / aikuiset Sali 4 18.45 − 20.15   
  Elokuva yli 13v Animaatioluokka 18.00 − 20.00  
  Kuvataide 12–13v Kuvis keski 16.00 − 18.00  
  Kuvataide 14–16v Kuvis oikea 16.30 − 19.30  
  Kuvataide 7-8v Kuvis keski 18.00 − 19.30  
  Lastentanssi 2 Sali 4 18.00 − 18.45  
  Nykytanssi 9 Teatteristudio 19.30 − 21.00  
  Nykytanssi alkeet / 1 Sali 3 18.15 − 19.15   
  Pikkusirkus Pikkustudio 18.00 – 19.00  
  Pikkusirkus (syksyn hakuun) Pikkustudio 17.00 – 18.00  
  Poikatanssi 5 Sali 3 17.00 − 18.15   
  Sarjakuva 10–12v Sarjisluokka 17.00 − 18.30  
  Sarjakuva yli 15v Sarjisluokka 18.30 − 20.30  
  Showjazz 4 (A) Sali 2 19.15 − 20.45   
  Showjazz 7 Sali 2 16.45 − 18.15   
  sirkus I Sali 3 19.15 – 20.30  
  sirkus II Sali 3 19.15 – 20.30  
  Tanssimix 2 Sali 2 18.15 − 19.15   
  Teatteri 13–14v Katiska 16.45 – 19.00  
  Teatteri 15–16v Teatteristudio 16.45 – 19.30  
  Opinto Tila Keskiviikko  
  Animaatio 9-11v Animaatioluokka 16.15 − 18.00  
  Animaatio yli 13v Animaatioluokka 18.00 − 20.00  
  Ark/Ku/Käs 9–11v (A) Kuvis vasen 16.00 − 17.45  
  Ark/Ku/Käs 9–11v (B) Kuvis vasen 17.45 − 19.30  
  Baletin keskitaso Sali 2 18.00 − 19.30   
  Baletti 3 (B) (2x/vko) Sali 2 17.00 − 18.00  
  Baletti 4 (2x/vko) Sali 1 16.45 − 18.00  
  Baletti aikuiset Sali 1 18.00 − 19.30   
  Breikki 6 Sali 1 19.30 − 20.45   
  Kuvataide / Teatteri 7–8v Teatteristudio / Kuvis oikea 18.00 − 19.30  
  Kuvataide / Teatteri 8–9v Teatteristudio / Kuvis oikea 18.00 − 19.30  
  Kuvataide 11–13v Kuvis oikea 16.00 − 18.00  
  Kuvataide yli 17v Kuvis keski 16.30 − 19.30  
  Lastentanssi 3 (A) Sali 4 18.00 − 18.45  
  Nykytanssi 3 Sali 4 16.45 − 18.00  
  Nykytanssi 5 Sali 4 18.45 − 20.15   
  Pikkusirkus Pikkustudio 17.30 − 18.30  
  Sarjakuva 13–15v Sarjisluokka 18.30 − 20.30  
  Sarjakuva 8–10v Sarjisluokka 17.00 − 18.30  
  Showjazz 2 Sali 3 19.15 − 20.30   
  Showjazz 3 Sali 3 18.00 − 19.15  
  Showjazz 4 (B) Sali 3 16.45 − 18.00  
  Sirkus alkeet (A) Pikkustudio 18.30 – 20.00  
  Teatteri 12–13v Teatteristudio 16.00 – 18.00  
  Teatteri 14–15v Katiska 16.45 – 19.30  
  Opinto Tila Torstai  
  Ark/Ku/Käs yli 13v Kuvis vasen 16.30 − 19.30  
  Baletti 3 (B) (2x/vko) Sali 1 17.00 − 18.00   
  Baletti 6 (3x/vko) Sali 1 18.45 − 20.15   
  Hiphop alkeet Sali 3/2 (vuoroviikoin) 18.45 − 19.45   
  Hiphop keskitaso Sali 3/2 (vuoroviikoin) 16.45 − 17.45  
  Kuvataide 13–15v Kuvis oikea 16.30 − 19.30  
  Kuvataide 9–10v Kuvis keski 16.00 − 17.45  
  Lastentanssi 1 Sali 4 17.45 − 18.30  
  Lastentanssi 3 (B) Sali 1 18.00 − 18.45   
  Leikkikoulu 5–6v Teatteristudio / Kuvis keski 18.00 − 19.30  
  Leikkikoulu 6–7v Teatteristudio / Kuvis keski 18.00 − 19.30  
  Nykytanssi 9 Sali 2/3 (vuoroviikoin) 19.30 − 20.30   
  Poikatemppu 1 Sali 4 17.00 − 17.45   
  Poikatemppu 2/3 Sali 4 18.30 − 19.15   
  Showjazz 9 Sali 2/3 (vuoroviikoin) 18.00 − 19.30   
  Showjazz alkeet Sali 2/3 (vuoroviikoin) 17.00 − 18.00   
  Sirkusalkeet (B) Pikkustudio 17.00 – 18.30  
  Sirkusalkeet (C) Pikkustudio 18.30 – 20.00  
  Street Sali 3/2 (vuoroviikoin) 19.45 − 21.00  
  Tanssimix 1 Sali 3/2 (vuoroviikoin) 17.45 − 18.45   
  Teatteri 11–12v Katiska 16.00 – 18.00  
  Teatteri 9–10v Teatteristudio 16.15 – 18.00  
  Opinto Tila Perjantai  
  sirkus I Sali 3 17.00 − 18.30  
  sirkus II Sali 3 18.30 – 20.15