In English | På svenska | Tekstin koko A- A+

Ajankohtaista Ajankohtaista

< Takaisin

Vuoden 2015-16 lukujärjestys, aloitus 24.8.

Lukujärjestys 2015-16, aloitus 24.8.
 
       
Maanantai klo opettaja tila
Teatteri 9–10v 16.00–17.45 Anna Myllylä Teatteristudio
Kuvataide 14–16 v 16.30–19.30  Anna Parkkonen 2.Kuvataide
Showjazz alkeet 17.00–18.00 Asta Hartikainen Tanssisali 3
Showjazz 4 18.00–19.15 Asta Hartikainen Tanssisali 3
Danceworks 19.15–20.30 Asta Hartikainen Tanssisali 3
Kuvataide 10–11 v 16.00–17.45  Eija Hirvonen  1.Kuvataide
Pikkusirkus 17.30–18.30 Ervasti/Toivio Pikkustudio
Sirkus alkeet 18.30–20.00 Ervasti/Toivio Pikkustudio
Breikki 2 19.15–20.30 Hermanni Pohjola Tanssisali 4/Teat.studd
Leikkikoulu 5–6v 17.45–19.15 Hirvonen/Myllylä Teat.stud/1.Kuvataide 
Leikkikoulu 6–7v 17.45–19.15 Hirvonen/Myllylä Teat.stud/1.Kuvataide 
Breikki 5 17.00–18.15 Joonas Tiiro Tanssisali 4
Breikki alkeet 18.15–19.15 Joonas Tiiro Tanssisali 4
Baletti 8 16.45–18.15 Mia Lappalainen Tanssisali 2
Baletti 3 (A) 18.15–19.30 Mia Lappalainen Tanssisali 2
Sarjakuva 9–12v 18.00–19.30 Mika Kolehmainen  Sarjis
Ark/Ku/Käs 12–13 v 16.00–18.00 Terttu Kanninen 3.Ark/Kuv/Käs
Kuvataide 7–8v  18.00–19.30 Terttu Kanninen 3.Ark/Kuv/Käs
Baletti 5 16.45–18.15 Tiina Andersin Tanssisali 1
Baletti alkeet 18.15–19.15 Tiina Andersin Tanssisali 1
Baletin perusteet 1 19.15–20.30 Tiina Andersin Tanssisali 1
Teatteri 15–20v 16.45-19.30 Ulla Kaislaranta Katiska
Tiistai      
Teatteri 14-15v 16.45-19.30 Anna Myllylä Teatteristudio
Kuvataide 11–12v  16.00–18.00 Anna Parkkonen  2.Kuvataide
Kuvataide 8–9v 18.00–19.30 Anni Arffman  2.Kuvataide
Showjazz 3 (A) 17.00–18.15 Asta Hartikainen Tanssisali 3
Showjazz 5/6 18.15–19.45 Asta Hartikainen Tanssisali 3
Showjazz 8/9 19.45–21.00 Asta Hartikainen Tanssisali 3
Kuvataide 13–15v 16.30–19.30 Eija Hirvonen  1.Kuvataide 
Pikkusirkus 17.30–18.30 Ervasti/Toivio Pikkustudio
Sirkus alkeet 18.30–20.00 Ervasti/Toivio Pikkustudio
Nykytanssi 4 16.45–18.15 Leena Korhonen Tanssisali 1
Nykytanssi alkeet / 1 18.15–19.15 Leena Korhonen Tanssisali 1
Nykytanssi 10 19.15–20.45 Leena Korhonen Tanssisali 1
Baletti 8 16.45–18.15 Mia Lappalainen Tanssisali 4
Lastentanssi 1 18.15–19.00 Mia Lappalainen Tanssisali 4
Baletti 2 (A) 19.15–20.15 Mia Lappalainen Tanssisali 4
Sarjakuva 9–12v 17.00–18.30  Mika Kolehmainen Sarjis
Sarjakuva 13–16 v  18.30–20.30 Mika Kolehmainen  Sarjis
Leikkikoulu 4–5v  10.30–12.00 Parkkonen/Myllylä Teat.stud/2.Kuvataide
Ark/Ku/Käs 9–11v  16.00–17.45 Terttu Kanninen  3.Ark/Kuv/Käs
Ark/Ku/Käs 7–9v 17.45–19.15  Terttu Kanninen  3.Ark/Kuv/Käs
Lastentanssi 3 (A) 17.00–17.45 Tiina Andersin Tanssisali 2
Baletti aikuiset 17.45–19.15 Tiina Andersin Tanssisali 2
Baletti 5 19.15–20.45 Tiina Andersin Tanssisali 2
Teatteri 15–20v 16.45-19.30 Ulla Kaislaranta Katiska
Animaatio yli 13v  16.30–18.30  Ville Pohjonen  Animaatio
Elokuva yli 13 v 18.30–20.30  Ville Pohjonen  Animaatio
Keskiviikko      
Teatteri 11–12v 16.00–18.00 Anna Myllylä Teatteristudio
Kuvataide yli 17v 16.30–19.30 Anna Parkkonen  2.Kuvataide
Kuvataide 11–13v 16.00–18.00 Eija Hirvonen  1.Kuvataide
Pikkusirkus 17.30–18.30 Ervasti/Toivio Pikkustudio
Sirkus alkeet 18.30–20.00 Ervasti/Toivio Pikkustudio
Showjazz 2 17.00–18.15 Hanna Sirén Tanssisali 3
Showjazz 3 (B) 18.15–19.30 Hanna Sirén Tanssisali 3
Showjazz 1 19.30–20.30 Hanna Sirén Tanssisali 2
Breikki 5 19.30–20.45 Hermanni Pohjola Tanssisali 1
Integroitu 7–8v 18.00–19.30  Hirvonen/Myllylä Teat.stud/1.Kuvataide
Integroitu 8–9v 18.00–19.30  Hirvonen/Myllylä Teat.stud/1.Kuvataide
Nykytanssi 2 16.45–17.45 Leena Korhonen Tanssisali 2
lastentanssi 2 (A) 17.45–18.30 Leena Korhonen Tanssisali 4
Poikatanssi 4 18.30–19.30 Leena Korhonen Tanssisali 4
Nykytanssi 8/10 19.30–21.00 Leena Korhonen Tanssisali 3
Baletti 8 16.45–18.15 Mia Lappalainen Tanssisali 1
Baletti 3 (B) 18.15–19.30 Mia Lappalainen Tanssisali 1
Sarjakuva 9–12v 17.00–18.30  Mika Kolehmainen  Sarjis
Sarjakuva yli 15v 18.30–20.30 Mika Kolehmainen  Sarjis
Ark/Ku/Käs 10–12v 16.00–18.00 Terttu Kanninen 3.Ark/Kuv/Käs
Ark/Ku/Käs 8–10v  18.00–19.30  Terttu Kanninen 3.Ark/Kuv/Käs
Baletti 1 16.45–17.45 Tiina Andersin Tanssisali 4
Baletin perusteet 2 18.00–19.30 Tiina Andersin Tanssisali 2
Teatteri 15–20v 16.45-19.30 Ulla Kaislaranta Katiska
Animaatio 10–12v  16.00–18.00  Ville Pohjonen Animaatio
Animaatio 8–10v  18.00–19.30  Ville Pohjonen  Animaatio
Torstai      
Teatteri 12–13v 16.00–18.00 Anna Myllylä Pikkustudio
Kuvataide 9–10v 16.00–17.45  Anni Arffman  1.Kuvataide
Tanssimix 1 17.00–18.00 Asta Hartikainen Tanssisali 2
Showjazz 5/6 18.00–19.15 Asta Hartikainen Tanssisali 2
Showjazz 8/9 19.15–20.30 Asta Hartikainen Tanssisali 2
Sirkus I 17.00–18.30 Ervasti/Toivio Tanssisali 3
Sirkus II 18.30–20.15 Ervasti/Toivio Tanssisali 3
Leikkikoulu 6–7v 18.00–19.30 Hirvonen/Granlund Pikkustudio/1.Kuvataide 
Leikkikoulu 5–6v 18.00–19.30  Hirvonen/Granlund Pikkustudio/1.Kuvataide 
Kuvataide 15–17v 16.30–19.30  Ilkka Vuojala  2.Kuvataide
Poikatemppu 1/2 17.00–17.45 Leena Korhonen Tanssisali 4
Lastentanssi 3 (B) 17.45–18.30 Leena Korhonen Tanssisali 4
Poikatanssi 1/2 18.30–19.30 Leena Korhonen Tanssisali 4
Nykytanssi 8 19.30–21.00 Leena Korhonen Tanssisali 4/Tanssisali 1
Hiphop keskitaso 16.45–17.45 Miina Väisänen Teatteristudio
Tanssimix 2 17.45–18.45 Miina Väisänen Teatteristudio
Hiphop alkeet 18.45–19.45 Miina Väisänen Teatteristudio
Street dance 19.45–21.00 Miina Väisänen Teatteristudio
Teatteri 10–11v 16.00–17.45 Mika Kiviniemi Katiska
Teatteri 13–14v 17.45–20.00 Mika Kiviniemi Katiska
Ark/Ku/Käs yli 13v  16.30–19.30  Terttu Kanninen 3.Ark/Kuv/Käs
Baletti 5 16.45–18.15 Tiina Andersin Tanssisali 1
Lastentanssi 2 (B) 18.15–19.00 Tiina Andersin Tanssisali 1
Baletti2 (B) 19.00–20.00 Tiina Andersin Tanssisali 1
Animaatio 9–11v  17.00–18.30  Ville Pohjonen Animaatio