Pajakeskuksen ja Haukiputaan pajat - Nuoret - Oulun kaupunki

Pajakeskuksen pajat, Tykistökatu 13 Pajakeskuksen pajat, Tykistökatu 13

Autopaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Jari Lotvonen
    cell jari.lotvonen@ouka.fi
    044 703 8255

Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Lounasravintola Makoisa ja keittiöpaja

  • Puhelin Keittiöpäällikkö
    Merja Pitkänen
    work merja.pitkanen@ouka.fi
    050 384 8609

    Työvalmentaja
    Kaisa Kaski
    work kaisa.kaski@ouka.fi
    044 703 8268

Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Kiinteistöhuolto- ja kunnossapitopaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Jari Kokko
    cell jari.kokko@ouka.fi
    040 734 8223

    cell
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Kädentaitopaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Satu Kesälä
    cell satu.kesala@ouka.fi
    044 703 8300

    Työvalmentaja
    Jenni Ahokivi
    work jenni.ahokivi@ouka.fi
    044 703 8269
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Pienkone- ja polkupyöräpaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Petteri Louet
    work petteri.louet@ouka.fi
    050 388 6804
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Puhtaanapitopaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Tarja Niemi
    cell tarja.niemi@ouka.fi
    044 703 8320

Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Puutyöpaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Tuomo Miettunen
    cell tuomo.miettunen@ouka.fi
    050 373 2528

    Työvalmentaja
    Risto Pölkki
    cell risto.polkki@ouka.fi
    044 703 8251

    cell
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Starttipaja, pajakeskus

  • Puhelin Yksilövalmentaja
    Anu Kuustie
    cell anu.kuustie@ouka.fi
    044 703 8256

    Ohjaaja
    Tiina Huttunen
    cell tiina.huttunen@ouka.fi
    050 576 5379
    work
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Taide- ja mediapaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Kirsi Pellinen
    cell kirsi.pellinen@ouka.fi
    050 563 2487

    Työvalmentaja
    Annika Nykänen
    cell annika.nykanen@ouka.fi
    050 363 0872
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Viestintäpaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Mika Leinonen
    cell mika.a.leinonen@ouka.fi
    044 703 8302

    Työvalmentaja
    Elisa Raittila
    cell elisa.raittila@ouka.fi
    044 703 8265
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Haukiputaan pajat, Jokelantie 20 (Jatuli)

Tuunipaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Minna Asikainen cell
    minna.asikainen@ouka.fi
    0400 739 684

    Yksilövalmentaja
    Tiina Sorakangas cell
    tiina.sorakangas@ouka.fi
    0400 629 320

Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Erä- ja liikuntapaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Päivi Rousu cell
    päivi.rousu@ouka.fi
    0400 971369

    Yksilövalmentaja
    Esa Salonen cell
    esa.salonen@ouka.fi
    040 5817 789
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Haukiputaan pajat, Teollisuustie 1

Raksapaja

  • Puhelin Työvalmentaja
    Kari Laurila cell
    kari.laurila@ouka.fi
    050 463 9944
Tiedot esitetään hCard-muodossa.

Pajatoiminnan yhteystietoja

  • Käyntiosoite work Tykistökatu 13
    Postiosoite
    Nuorten pajakeskus,
    PL 43
    , 90015 OULUN KAUPUNKI
  • Puhelin
    Tilaukset
    cell Tilaukset suoraan pajojen työvalmentajilta

    Palvelupäällikkö
    Anneli Koistinen
    cell anneli.koistinen[at]ouka.fi
    044 703 8206

    Työpaja-asiantuntija
    Anu Puhakka
    cell anu.m.puhakka[at]ouka.fi
    044 703 8283

    Työpajaesimies
    Tuula Väisänen
    cell tuula.a.vaisanen[at]ouka.fi
    044 499 3240

    Yksilövalmentaja
    Jaakko Vetämäjärvi
    (Viestintä-, kädentaidot-, puhtaanapito- ja keittiöpaja sekä Lounasravintola Makoisa)
    cell jaakko.vetamajarvi[at]ouka.fi
    044 703 8312

    Yksilövalmentaja
    Sinikka Ruuhonen-Kuivas
    (Taide-ja media-, auto-, puutyö-, pyörä- ja kiinteistönhuoltopajat)
    work sinikka.ruuhonen-kuivas[at]ouka.fi
    040 027 4322

    Yksilövalmentaja, neuropsykiatrinen valmennus
    Heidi Rutanen
    cell heidi.rutanen[at]ouka.fi
    044 703 8207

    Yksilövalmentaja
    Esa Salonen
    Haukipudas
    cell esa.salonen[at]oukafi
    040 581 7789

    Työelämävalmentaja
    Aila Kytökangas
    work aila.kytokangas[at]ouka.fi
    050 593 4400

    Suunnittelija
    Sirpa Alapiessa
    cell sirpa.alapiessa[at]ouka.fi
    044 703 8252

    Palvelusihteeri
    Leena Viinikka
    cell leena.viinikka[at]ouka.fi
    044 7038217
Tiedot esitetään hCard-muodossa.