Yhteystiedot

Latva-Rasku Jukka

akatemiakoordinaattori

p. +358 (0)50 383 8828

email: jukka.latva-rasku@eduouka.fi

 

OSUA:ssa toimivat oppilaitokset ja yhdyshenkilöt:

KASTELLIN URHEILULUKIO

Sairaalanrinne 5, 90220 OULU

Ojala Markku

p. 044 703 9877

markku.ojala@eduouka.fi

 

SVENSKA PRIVATSKOLAN i ULEÅBORG

Sepänkatu 7, 90100 Oulu

Sakko Jarmo

p. 044 551 3059

jarmo.sakko@eduouka.fi

 

MADETOJAN MUSIIKKILUKIO

Syrjälä Jani

p. 044 703 9861

jani.syrjala@ouka.fi

 

OULUN YLIOPISTO JA OULUN AMMATTIKORKEAKOULU

Olsbo Heidi

p. 050 573 5601

heidi.olsbo@oulu.fi

Patanen Mari

p. 050 405 6217

mari.patanen@oulu.fi

 

KOULUTUSKUNTAYHTYMÄ OSAO (OSAO)

OSUA-koordinaattori, Liikuntasuunnittelija

Puotiniemi Antti

p. 050 3816911

antti.puotiniemi@osao.fi

Sijainti kartalla: Kastellin lukio