Yhteystiedot

Keskitalo Risto

akatemiajohtaja

p. +358 (0)44 703 9876

email: risto.keskitalo@eduouka.fi

 

Latva-Rasku Jukka
akatemiakoordinaattori
p. +358 (0)50 383 8828
email: jukka.latva-rasku@eduouka.fi

OSUA:ssa toimivat oppilaitokset ja yhdyshenkilöt:

KASTELLIN URHEILULUKIO
Sairaalanrinne 5, 90220 OULU
Keskitalo Risto
p. 044 703 9876
risto.keskitalo@eduouka.fi

SVENSKA PRIVATSKOLAN i ULEÅBORG
Sepänkatu 7, 90100 Oulu
Sakko Jarmo
p. 044 551 3059
jarmo.sakko@eduouka.fi

MADETOJAN MUSIIKKILUKIO

Syrjälä Jani

p. 044 703 9861

jani.syrjala@ouka.fi

OULUN YLIOPISTO
Saarela Markku
p. 050 523 5862
markku.saarela@oulu.fi

OULUN AMMATTIKORKEKOULU (Oamk)
Olsbo Heidi
p. 040 358 3358
heidi.olsbo@oamk.fi

OULUN SEUDUN AMMATTIOPISTO (OSAO)
OSUA-koordinaattori
Liikuntasuunnittelija
Antti Puotiniemi
p. 050 3816911
antti.puotiniemi@osao.fi

www.osao.fi



 

Sijainti kartalla: Kastellin lukio