Yhteystiedot

Kuvassa opinvirran ydintoimijoita Alaköökin edustalla

Tulemme avuksesi kestävän tulevai­suuden rakenta­misessa.

Ota yhteyttä kestävän tulevaisuuden tiimiin!

Varhaiskasvatus

  • Alakööki: alakooki.vaka@ouka.fi
  • Kehittäjäopettaja Tarja Mankinen, tarja.mankinen@ouka.fi, p. 040 480 9278
  • Alaköökin kotisivut

Varhaiskasvatus

  • Heikinharjun luontokoto
  • Kehittäjäopettajat Anne Ylitalo ja Anu Lassuri, anne.t.ylitalo@ouka.fi, p. 040 525 6134, anu.lassuri@ouka.fi, p. 040 585 5344, heikinharju.luontokoto@ouka.fi
  • Heikinharjun luontokodon kotisivut

Alakoulu

Yläkoulu ja 2. aste

  • Kehittäjäopettaja Jussi Tomberg, jussi.tomberg@ouka.fi, p. 044 703 9186
  • Kehittäjäopettaja Paula Ratava, paula.ratava@ouka.fi, p. 040 593 1963
  • Projektiasiantuntija Vilma Nikkanen, vilma.nikkanen@ouka.fi
  • Kehittäjäopettajat  
  • Koulun korjausopas -sivut

Kaikki oululaiset

Kestävän tulevaisuuden ohjausryhmän puheenjohtaja, varhaiskasvatusjohtaja Pirjo Koret

pirjo.koret@ouka.fi, p. 044 703 5335