Kodin ja koulun yhteistyö

Koulussamme toimii vanhempaintoimikunta Viisari. Viisarin toiminta on yhteistyötä koulun väen ja kyläläisten kanssa alueen koululaisten ja perheiden hyväksi. Voit osallistua toimintaan oman ajankäytön puitteissa. Tervetuloa mukaan toimintaan!

Viisarin suljettuun facebook-ryhmään pääset liittymään tästä

 

Vanhempaintoimikunta Viisari

Vanhempaintoimikuntaan lukuvuonna 2018-2019 kuuluvat:

Karoliina Paalimäki-Paakki karoliina.paalimakipaakki (at) gmail.com puheenjohtaja
Aino Sorvala aino.sorvala (at) gmail.com varapj.
Minna Sarvela minna.sarvela (at) eduouka.fi sihteeri
Soila Riutta soilariutta (at) gmail.com  
Anna Similä annasimila (at) gmail.com  
Mervi Vuento mervi.vuento (at) gmail.com  
Maarit Alakiuttu maarit.alakiuttu (at) gmail.com  
Riitta Isohätälä ritu.isohatala (at) gmail.com  
Sanna Rekilä srekila (at) yahoo.co.uk  
Outi Mäyrä outis.mayra (at) gmail.com  
Merja Suomela msuomela77 (at) gmail.com  
Jaana Vähälä jaana.vahala (at) wippies.com  
Sari Soininen sari.yrjana (at) luukku.com  
Mika Huusko huusko.mika (at) gmail.com  
Hanna Huttunen hanna78huttunen (at) gmail.com  
Timo Soini timo.soini (at) ouka.fi rehtori
Outi Honkanen outi.h.honkanen (at) ouka.fi apulaisjohtaja

Kokousten muistiot tulevat julkisiksi:

Muistio 6.11.2018

Muistio 9.10.2018

Muistio 12.9.2018

Muistio 21.8.2018

Muistio 6.11.2017

Muistio 16.10.2017

Muistio 11.9.2017

Muistio 21.8.2017

Muistio 22.5.2017

Muistio 10.4.2017

Muistio 13.3.2017

Muistio 6.2.2017

Muistio 9.1.2017
Muistio 28.9.2016

Muistio 10.10.2016
Muistio 31.10.2016

Muistio 28.11.2016