Yhteistyökumppanien yhteystiedot

Mikäli haluat tietää jotain Making-Cityhankkeesta ja Kaukovainion kehitystyöstä, ole meihin yhteydessä. Kerromme mielellämme lisää!

Oulun kaupunki

  • projektipäällikkö Samuli Rinne, samuli.rinne@ouka.fi,fi, 046 923 4945
  • kaupungingeodeetti Kaija Puhakka, kaija.puhakka@ouka.fi, 044 703 2301
  • kehityspäällikkö Sari Matinheikki, sari.matinheikki@ouka.fi, 044 703 2014

Oulun Energia Oy

  • kehitysinsinööri Reijo Pantsar, reijo.pantsar@oulunenergia.fi, 040 840 2351

Oulun Sivakka Oy

  • rakennuttajapäällikkö Kari Puotiniemi, kari.puotiniemi@sivakka.fi, 044 710 8171

YIT Suomi Oy

  • aluejohtaja Marko Palonen, marko.palonen@yit.fi, 050 583 9472

Arinan kiinteistöt Oy

  • kiinteistöjohtaja Seppo Jakola, seppo.jakola@sok.fi, 050 337 5890
  • projekti-insinööri Tuukka Päkkilä, tuukka.pakkila@sok.fi, 050 463 1434

Jetitek Oy

  • projektit ja myynti, Jari Karhu, jari.karhu@jetitek.fi, 040 712 7508
  • kehityspäällikkö Jussi Parviainen, jussi.parviainen@jetitek.fi, 040 712 7554

VTT Oy

  • erikoistutkija Klaus Känsälä, klaus.kansala@vtt.fi, 040 546 0131
  • tutkija Tuomas Paaso, tuomas.paaso@vtt.fi, 044 282 4060

Oulun yliopisto

  • tutkijatohtori Sari Hirvonen-Kantola, sari.hirvonen-kantola@oulu.fi, 0294 484 980
  • energia- ja ympäristötekniikan professori Eva Pongracz, eva.pongracz@oulu.fi, 0294 487 417
     

Macking-City – Kaukovainio

Käyntiosoite
Solistinkatu 2

Postiosoite
Kirjaamo, PL 71, 90015 Oulun kaupunki

Yhteystiedot
Projektipäällikkö Samuli Rinne
046 923 4945

Sähköposti
samuli.rinne@ouka.fi

Kaupungin palautekanava
Anna palautetta