Oulu-Koillismaan pelastusliikelaitoksen johtokunta - Päätöksenteko ja hallinto - Oulun kaupunki

Oulu-Koillismaan pelastusliikelaitoksen johtokunta Oulu-Koillismaan pelastusliikelaitoksen johtokunta

Uusimmat asiakirjat 

Oulu-Koillismaan pelastusliikelaitoksen johtokunnan kokoonpano

Kunta

Varsinaiset jäsenet

Oulu, pj                Juha Vuorio, s-posti: juha.vuorio(at)ouka.fi

Oulu                     Anna-Kaisa Pelto, s-posti: annak.pelto(at)gmail.com

Hailuoto               Mikko Tuomikoski, s-posti: mikko.tuomikoski(at)halako.net

Taivalkoski          Pentti Haukivaara, s-posti: pentti.haukivaara(at)luukku.com

Tyrnävä varapj   Kari Karppinen, s-posti: karikarppinen65(at)gmail.com

Utajärvi                Anne Sormunen, s-posti: anne.sormunen(at)utajärvi.fi


Varajäsenet

Oulu                    Auri Siika-aho

Oulu                    Jorma Hanhela

Hailuoto              Iiris Poukkanen

Taivalkoski         Anneli Pulkkanen

Tyrnävä              Emilia Myllyoja

Utajärvi              Petri Leskinen


Oulun khn edustaja Janne Heikkinen, s-posti janne.heikkinen(at)ouka.fi
Khn varaedustaja Lyly Rajala, s-posti lyly.rajala(at)ouka.fi

Sihteeri

hallintosihteeri Leena Piekkola
p. 050 3784 207
sähköposti: leena.piekkola(at)ouka.fi

Kokouspäivät v. 2017

pe 20.10. klo 10.00

pe 22.12. klo 12.00